| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 1999 |
| Odometer | 365 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark blue |
| Color specification | Orientblau 317 |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 111MYR |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Power | 142 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 10.0 l/100km |
| Gross weight | 2265 kg |
|---|---|
| Weight | 1805 kg |
| Load capacity | 460 kg |
| Trailer with brakes | 1900 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2930 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4984 mm |
| Width | 1862 mm |
| Height | 1435 mm |
From country Netherlands
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Soodushinnaga 20" velgi kaasa ei saa. Tegemist on väga hästi säilinud eksemplariga. Autol on olnud head omanikud ning soolaseid talvesi pole auto näinud. Autol puudub rooste. Väljast tehtud just põhjalik poleerimine ja kaetud keraamikaga. Ei ole keevitatud ega lapitud nagu enamus. Põhi/karbid kõik tugevad ja originaal. Põhja alt Krown kaitse paigaldatud. Tehniliselt seisukord samuti väga hea, kõik toimib, lisad töötavad, mootor ergas, kast vahetab sujuvalt. Kõik õlid ja filtrid vahetatud, k.a käigukasti õli ja filter. Auto püüab meeletult pilke ja saab alati kiidusõnu. Tegemist on autoga, mille väärtus ajas ainult tõuseb. Tõeline legend Eesti teedel. Autole paigaldatud juurde: Esimene stangelisa Lowtec coilover vedrustus 20x9 ja 20x10 OE BMW Style 32 veljed Must lagi Android makk Auto ajalugu ja käekäik kõik üsna hästi teada-täpsemalt tõelisele huvilisele auto kõrval. Huvi korral helista, autot saab näha Rapla/Tallinn. Reg nr. ei tule autoga kaasa.
| Seller | A M |
|---|---|
| Address | Rapla / Tallinn |
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."