| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Truck |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2020 |
| Odometer | 199 500 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Cabin measurements | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | 688KDY |
| VIN | VF1MB000X64194435 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2299 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Power | 107 kW |
| CO2 | 191 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.1 l/100km |
| • Extra urban | 7.4 l/100km |
| • Average | 7.3 l/100km |
| Gross weight | 3500 kg |
|---|---|
| Weight | 2675 kg |
| Load capacity | 825 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 4332 mm |
| Measurement standard | - |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 6939 mm |
| Width | 2210 mm |
| Height | 3100 mm |
| Sleeping places | - |
| Capacity | - |
|---|---|
| Floor | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
| Tiltable | No |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa heas korras ning korrektselt hooldatud kaubik! Kõik hooldused teostatud margiesinduses.
| Seller | Geta Grupp OÜ |
|---|---|
| Address | Männiku tee 106c, Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."