
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 179 996 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 319GJJ |
| VIN | JTEBR3FJ40K189431 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.8 l |
|---|---|
| Power | 150 kW |
| Top speed | 175 km/h |
| CO2 | 260 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.0 l/100km |
| • Extra urban | 7.0 l/100km |
| • Average | 7.8 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2397 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4840 mm |
| Width | 1885 mm |
| Height | 1835 mm |
Vehicle is located in Estonia
Reg tasu makstud Konks 360k Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Seller | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Address | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."