The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2009 |
| Odometer | - |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 485BGY |
| VIN | WF0GXXGBBG9U41474 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1753 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Power | 92 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 5.4 l/100km |
| Gross weight | 2265 kg |
|---|---|
| Weight | 1565 kg |
| Load capacity | 700 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 745 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4830 mm |
| Width | 1886 mm |
| Height | 1466 mm |
From country Belgium
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | Anni Sillamaa |
|---|---|
| Address | Viimsi |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."