| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2017 |
| Odometer | 233 282 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 861BSL |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 88 kW |
| Top speed | 172 km/h |
| CO2 | 135 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.5 l/100km |
| • Extra urban | 4.4 l/100km |
| • Average | 5.2 l/100km |
| Gross weight | 2458 kg |
|---|---|
| Weight | 1639 kg |
| Load capacity | 819 kg |
| Trailer with brakes | 1300 kg |
| Trailer no brakes | 500 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3105 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4740 mm |
| Width | 1832 mm |
| Height | 1880 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Huvi korral -56264054 perikarl9@gmail.com Hetkel on lisatuled eemaldatud - soovi korral saab kaasa.
| Seller | Karl |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."