| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Bus |
| Body type | Bus |
| Year | 2015 |
| Odometer | 434 335 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | ZCFC270C305996447 Check |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 125 kW |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 7200 kg |
|---|---|
| Weight | 5204 kg |
| Load capacity | - |
| Measurement standard | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 7999 mm |
| Width | 2350 mm |
| Height | - |
| Sleeping places | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Brand: IVECO Model: Rosero Structure: minibus 23 seats + 5 standing ( 20+1 seats installed ) Year: 02.2015 VIN: ZCFC270C305996447 Mileage: 434335 km Wheel formula: 4x2 WB: 4750 mm Engine: 125 Kw / 170 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic Suspension: air Dimensions: L/W: 7999 mm / 2350 mm Masses: full/empty: 7200 kg / 5204 kg
| Seller | KB Auto |
|---|---|
| Address | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."