| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Pickup |
| Year | 2024 |
| Odometer | 5 500 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark green |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | 1FTFW1RJ6RFB93064 Check |
| Capacity | 5196 cm³ |
|---|---|
| 5.2 l | |
| Power | 529 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | - |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | - |
| Width | 2200 mm |
| Height | 2027 mm |
| Seller | Ameerika Auto |
|---|---|
| Address | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."