The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2000 |
| Odometer | 363 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Silver |
| Color specification | - |
| Reg no | 350BSN |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Power | 85 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1930 kg |
|---|---|
| Weight | 1405 kg |
| Load capacity | 525 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 650 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2707 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4766 mm |
| Width | 1740 mm |
| Height | 1459 mm |
From country France
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa Passat B5 1.9 diisel. Kasutatakse iga päev, värske ÜV.
| Seller | MX |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."