
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2014 |
| Odometer | 240 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 470FKY |
| VIN | SALWA2EFXEA340864 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 5.0 l |
|---|---|
| Power | 375 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 18.3 l/100km |
| • Extra urban | 9.7 l/100km |
| • Average | 12.8 l/100km |
| Gross weight | 3050 kg |
|---|---|
| Weight | 2402 kg |
| Load capacity | 648 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2923 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4850 mm |
| Width | 1983 mm |
| Height | 1780 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil. Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav. Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd: - ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur) - Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur) - Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu) - Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur) - Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur) Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."