| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2005 |
| Odometer | 317 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 666TJP |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Power | 240 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 249 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.0 l/100km |
| • Extra urban | 7.0 l/100km |
| • Average | - |
| Gross weight | 2595 kg |
|---|---|
| Weight | 2070 kg |
| Load capacity | 525 kg |
| Trailer with brakes | 2300 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3074 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 5192 mm |
| Width | 1894 mm |
| Height | 1424 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Auto on tehniliselt väga heas seisus, mootor ja kast toimivad ideaalselt, veermik korras, kere roostevaba. Mootor ja kast on üle kirjutatud. Mootorit võimsuse poolest kaasa aidatud ja kastis sai käiguvahetuse kiiruseid ning käiguvahetuspunkte vastavalt mootori tarkvarale optimeeritud. Auto on originaalist veidi madalamaks programmeeritud, kuid tänu õhkvedrustusele saab seda mugavalt muuta. Salong on äärmiselt ruumikas ning paljude lisadega. Bose helisüsteem, 2x mäludega istmed, 3x elektrilised kardinad taga, coming-leaving home tuled jne. Hiljuti vahetatud: Aku, kliimapump, termostaat, eelsüüteküünlad, kõik filtrid ja õlid (kaasaarvatud käigukasti) rattalaagrid, esimesed käändmikud, ülemised-alumised õõtshoovad, stabilisaatori otsavardad, puksid ja kondid, sisemised-välimised rooliotsad ja kindlasti mõningad pisiasjad veel. Ülevaatamist vajavad osad: Käsipiduri juhtmestik ja mootor said vahetatud, kuid viskab taas errorit. Esimesed õhkpadjad lekivad kergelt ning aegajalt viskab sellekohast veateadet. Parkimisandurid ei toimi, kui jõuan teen ise enne müüki korda. All on Sailun lamellid ning kaasa tulevad korralikud Hakkapeliita naastrehvid. Auto on olnud alates 2012 ühe pere kasutuses ning avariivaba. Pisemaid kriime ja kulumisi ikka leidub. Numbrimärk ei tule kaasa. Aastamaks vaid 50€, registreerimistasu jääb ostja kanda. Asub enamasti Kohilas või Tallinnas. Lisainfo telefonil 56674878
| Seller | Grete |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."