| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2018 |
| Odometer | 207 613 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 036MRT |
| VIN | SHHFK9760JU002703 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1597 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 88 kW |
| Top speed | 201 km/h |
| CO2 | 93 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 3.7 l/100km |
| • Extra urban | 3.5 l/100km |
| • Average | 3.5 l/100km |
| Gross weight | 1835 kg |
|---|---|
| Weight | 1429 kg |
| Load capacity | 406 kg |
| Trailer with brakes | 1400 kg |
| Trailer no brakes | 500 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2697 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4518 mm |
| Width | 1799 mm |
| Height | 1428 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Pakkuda ökonoomne ja vastupidav Honda Civic, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks linnasõiduks kui ka pikemateks otsadeks. Väga hea valik inimesele, kes otsib usaldusväärset ja madalate ülalpidamiskuludega autot. Auto on olnud heaperemehelikus kasutuses ja hooldatud korrapäraselt. Kõik hooldused on dokumenteeritud ning kogu hooldusajalugu tuleb autoga kaasa. Õlivahetused on tehtud järjepidevalt iga 10 000 km tagant. Suurematest/kallimatest remontidest on eelmine aasta remonditud turbo ja teostatud DPF puhastus. Tehniliselt heas korras – istu sisse ja sõida! Originaal kõlarid on välja vahetatud kvaliteetsete Hertz kõlarite vastu. Auto pole liisingus, seega kohene ümbervormistamine. Registreerimistasu hinnas. Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!
| Seller | User |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."