
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2021 |
| Odometer | 104 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 400GLS |
| VIN | W1N1679231A512863 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.9 l |
|---|---|
| Power | 243 kW |
| Top speed | 238 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3385 kg |
|---|---|
| Weight | 2648 kg |
| Load capacity | 737 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3135 mm |
| Seats | 6 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5243 mm |
| Width | 2030 mm |
| Height | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 07.2026 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras Eestist uuena ostetud ning ühe omaniku kasutuses olnud sõiduk. Kehtiv tehasegarantii kuni 07.2026 / 150 000km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."