
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2019 |
| Odometer | 82 500 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Reg no | 587CRG |
| VIN | WP1ZZZ95ZLLB30155 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 260 kW |
| Top speed | 254 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2580 kg |
|---|---|
| Weight | 2050 kg |
| Load capacity | 530 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2807 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4681 mm |
| Width | 1923 mm |
| Height | 1589 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Eestist uuena ostetud Porsche, millel on eriline värvikombinatsioon ning väga hea varustustase. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."