| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2015 |
| Odometer | 188 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 001LIP |
| VIN | WVWZZZAUZGP515192 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 221 kW |
| Top speed | 217 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.6 l/100km |
| • Extra urban | 6.0 l/100km |
| • Average | 7.0 l/100km |
| Gross weight | 2080 kg |
|---|---|
| Weight | 1574 kg |
| Load capacity | 506 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2620 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4562 mm |
| Width | 1799 mm |
| Height | 1446 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Golf R 2015 221KW 4x4 Korralikult hooldatud ja heas tehnilises seisukorras auto. Õli on vahetatud regulaarselt iga 10 000 km tagant. Märtsis tehtud hooldus ametlikus esinduses, mille käigus vahetati õlid, filtrid ja küünlad. Hoolduse käigus teostati ka auto üldine kontroll ning mootoris vigu ei tuvastatud, töötab ühtlaselt ja probleemideta. Kett on vahetatud eelmise omaniku poolt 160k juures. Auto on originaalseades ja ei ole chipitud. Täielik hooldusajalugu olemas. Tehniliselt heas korras, sõidab hästi. Pidurikettad ja klotsid vajavad lähiajal vahetust. Kerel esineb vanusele vastavaid iluvigu. Läbisõit 188k Registreerimistasu on makstud. Numbrimärk ei tule kaasa. Hind: 17000 + KM / Asukoht Pärnu
| Seller | Jürgen L |
|---|---|
| Address | Pärnu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."