The vehicle has a valid warranty (16.03.2027)
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2022 |
| Odometer | 62 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Orange |
| Color specification | - |
| Reg no | 904HRP |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 69 kW |
| Top speed | 172 km/h |
| CO2 | 110 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 3.5 l/100km |
| • Extra urban | 4.6 l/100km |
| • Average | 4.2 l/100km |
| Gross weight | 1961 kg |
|---|---|
| Weight | 1544 kg |
| Load capacity | 417 kg |
| Trailer with brakes | 760 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4568 mm |
| Width | 1802 mm |
| Height | 1571 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
RS-LINE. Hea öko pill. Kaasa uueväärsed naastrehvid Goodyear Ultra Grip Ice Arctic. Originaal tekstiil- ja kummimatid. Ei ole olnud demoauto. Tänu iselaadivale hübriidsüsteemile väga säästlik ja vaikne. Aastamaks 50.-, registreerimistasu 507.50 (võimalus ka ilma registreerimistasuta). Ainult RS-Lineile omane oranž värv. Auto igapäevases kasutuses, seega läbisõit ajas muutuv. Hetkel turu soodsaim hind kuna uus ja suurem Renault tellitud. Kehtiv tehasegarantii. Lisainfo vaid ühe kõne kaugusel.
| Seller | SakuTume |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."