The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2017 |
| Odometer | 122 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | Frozen Arctic Gray |
| Reg no | 991OOO |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4395 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Power | 340 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 204 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 12.7 l/100km |
| • Extra urban | 6.8 l/100km |
| • Average | 8.9 l/100km |
| Gross weight | 2460 kg |
|---|---|
| Weight | 1885 kg |
| Load capacity | 575 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4962 mm |
| Width | 1868 mm |
| Height | 1467 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Registreerimistasu makstud! Müüa silmapaistev ja põhjalikult viimistletud BMW M550i, mis ei ole lihtsalt tavaline V8 – tegemist on autoga, kuhu on viimase 6 kuu jooksul investeeritud märkimisväärselt aega, raha ja maitset, et viia see järgmisele tasemele. See auto ühendab endas jõu, luksuse ja eksklusiivsuse – täpselt nii nagu üks õige M Performance peab. Tehtud investeeringud ja uuendused: Uued 20” veljed + kvaliteetsed rehvid Professionaalne keemiline puhastus – salong värske ja puhas Läikiv must lipiring + täielik chrome delete – agressiivne ja modernne välimus Rool kaetud alcantaraga – parem tunnetus ja sportlik detail Facelift LED tagatuled – värskem ja kaasaegsem disain Custom M5 väljalase – sügav, emotsionaalne ja jõuline heli, mis paneb naeratama Lahendatud tüüpvigade probleemid, vahetatud tihendid ja küünlad Mehaaniline pool korrastatud – auto ei vaja investeeringuid Haruldane ja pilkupüüdev Frozen Arctic Grey Metallic matt värv, mis koos Leather Dakota Night Blue sisuga loob väga eksklusiivse ja maitsekalt kontrastse koosluse. See ei ole värv, mida iga päev näeb – see on auto, mis tõmbab pilke. Miks just see auto? Kui otsid M550i-d, siis tead, et neid on... aga sellise seisukorra, välimuse ja tehtud töödega eksemplare on väga vähe. Siin on juba tehtud ära see, kuhu enamik alles hakkab raha panema. Istuda sisse, vajuta start ja naudi – kõik on sinu eest tehtud. S710 M Leather steering wheel S715 M Aerodynamics package S754 M Rear spoiler S7R7 Innovation package S7XP Navigation package Connected Drive Comfort and interior equipment S403 Glass roof, electrical S420 Sun protection glazing S423 Floor mats velours S428 Warning triangle and first aid kit S459 Seat adjustment, electric, with memory S465 Through-loading system S481 Sports seat S4AW Instrument panel Sensatec S4HA Seat heating, front and rear S4LQ Poplar grain grey acc.pearl lust.chrome S4NB Autom. climate control with 4-zone ctrl S4T8 Extended mirror package S4U1 Ceramic application, control elements S4UR Ambient interior light Multimedia S609 Navigation system Professional S610 Head-up display S650 CD player S654 DAB tuner S688 Harman/Kardon surround sound system S6AC Intelligent emergency call S6AE Teleservices S6AK Connected Drive Services S6AM Real-Time Traffic Information S6AN Concierge Services S6AP Remote Services S6CP Preparation Apple CarPlay S6NW Telephony with wireless charging S6U8 BMW gesture control S6WB Multifunctional instrument display S6WD WLAN Hotspot Driver assistance and lightning S548 Kilometre speedo S552 Adaptive LED headlight S575 Additional 12V sockets S5AC High-beam assistant S5AL Active Protection S5AT Driving Assistant Plus S5DN Parking assistance system Plus S5DV Remote-controlled parking Wheels and drive S230 Extra package, EU-speciifc S248 Steering wheel heater S258 Tyres with runflat properties S2NH M Sport brake S2QR BMW LA wheel Individual V-spoke 759 S2TB Sport automatic gearbox S2VB Tyre pressure display S2VF Adaptive M chassis Environment and safety S302 Alarm system S316 automatic trunk lid mechanism S322 Comfort access system S3DS BMW display key S801 German version S851 Language version German S879 On-board literature, German S8EK Dummy-SALAPA S8KA Oil service interval 24 mths / 30,000 km S8R9 Refrigerant R1234yf S8TF Active pedestrian protection Individual equipment S760 High gloss shadow line S775 Headlining Anthra
| Seller | Aleks |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."