| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2003 |
| Odometer | 336 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 597BJN |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 211 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 65 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.7 l/100km |
| • Extra urban | 5.4 l/100km |
| • Average | 6.9 l/100km |
| Gross weight | 1930 kg |
|---|---|
| Weight | 1505 kg |
| Load capacity | 425 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 720 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2725 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 4262 mm |
| Width | 1751 mm |
| Height | 1408 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
2.0d automaat 110kW Autole on tehtud täielik hooldus ja see on heas seisukorras. Sellel on tehtud iga-aastane ülevaatus. See oli terve talve garaažis, mille jooksul investeeriti umbes 2000 eurot (kõik töödest tehtud fotod ja videod on saadaval). Uued pihustid, uued klapid ja klapijuhikud, silindripeade vahetus, kõik filtrid ja õlid vahetatud 1500 km tagasi, uued tagumised piduritorud. Auto on roostevaba, lävepakud on terved ja seda saab hõlpsasti tungrauaga üles tõsta. Autol on originaalsed BBS Style 94 rehvid uute rehvidega (ilma nendeta odavamad). Komplekt talverehve Style 167 naastrehvidega. Müün seoses uue auto ostmisega. Kõik, kes otsivad korralikus seisukorras E46-t, palun saatke mulle privaatsõnum. Need, kes otsivad kehva autot, see pole õige koht, kuhu minna.
| Seller | Михаил |
|---|---|
| Address | Pärnu |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."