| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2013 |
| Odometer | 200 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Light green |
| Color specification | Amazonit Silver Metallic |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 908LBY |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4395 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Placement | Front |
| Power | 412 kW |
| Top speed | - |
| Acceleration | 4.3 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 80 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 14.0 l/100km |
| • Extra urban | 7.6 l/100km |
| • Average | 9.9 l/100km |
| Gross weight | 2410 kg |
|---|---|
| Weight | 1965 kg |
| Load capacity | 445 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2964 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4910 mm |
| Width | 1891 mm |
| Height | 1467 mm |
From country United States
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa väga korralik ja kiire sportsedaan — tegu on legendaarse BMW M-seeria mudeliga, mis ei jäta kedagi külmaks. Konkreetne sõiduk on F10 M5, mille kerejooned sarnanevad esmapilgul tavapärasele 5. seeria BMW-le. Just see tagasihoidlik, ent jõuline välimus muudab selle auto eriti huvitavaks — elegants pealispinnal, sportlik metsikus kapoti all. Väliselt soliidne ja stiilne, kuid tegelikkuses ei jää see auto kellelegi märkamata: sügav ja jõuline summutihääl, M-spetsiifilised disainidetailid ning atleetlik olek annavad selgelt märku, et tegu on millegi erilisega. Auto sobib suurepäraselt nii ärimehele, kes soovib kombineerida prestiiži ja sportlikkust, kui ka pereisale, kes hindab kiirust ja sõidunaudingut, ohverdamata mugavust või praktilisust. Sõiduk paistab silma eritellimusel valmistatud, unikaalse ja pilkupüüdva värviga, mis lisab eksklusiivsust ja rõhutab auto karakterit. Rikkalik lisavarustus tagab tippklassi mugavuse, turvalisuse ja emotsionaalse sõidukogemuse. Auto on avariivaba ja tehniliselt laitmatus seisukorras. 2022. aastal toodi see Ameerikast mootori rikkega, kuid mootor on professionaalselt asendatud uuega. Kõik tööd on tehtud kvaliteetselt ning auto on põhjalikult üle kontrollitud – mingeid tehnilisi puudusi ei ole. Sõidukit ei ole kasutatud talvel, mistõttu on ka kere ja veermik väga heas seisukorras. Auto on Eestis arvel, vastab kõikidele kehtivatele Euronõuetele ja on valmis kohe kasutamiseks. Tegu on harukordse võimalusega soetada eriline, jõuline ja samas elegantne sportsedaan, mille hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. Ideaalne valik inimesele, kes soovib sõita autoga, mis pakub emotsiooni, iseloomu ja jõudlust iga kilomeetri jooksul.
| Seller | andri jesse |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."