| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2025 |
| Odometer | 11 710 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | ZDJ08N |
| VIN | WBA11EE0005342412 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2075 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4500 mm |
| Width | 1845 mm |
| Height | 1642 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sport exteriör -M Sport interiör -Adaptivt M-chassi -M lädersportratt -BMW lättmetallfälgar Double Spoke 838M -M takrails Shadow Line -High Gloss Shadow Line -Sportstolar -Innertak antracit Komfort & interiör -Eljusterbara stolar med minne -Aktiva framstolar (förare/passagerare) -Stolsvärme fram -Rattvärme -Solskyddsglas -Interiörlist Aluminium Hexacube -Luxury instrumentpanel Exteriör & belysning -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -Däckreparationskit Plus -Större bränsletank Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Larm -Aktivt fotgängarskydd -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Varningstriangel och första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Harman Kardon Hi-Fi ljudsystem -DAB-radio -Navigation (Guidance Paket) -Teleservices -Nödsamtal (eCall) -Personal eSIM
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."