| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2025 |
| Odometer | 18 620 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | HKJ78P |
| VIN | WBA81GE0707T76118 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 226 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1990 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4361 mm |
| Width | 1800 mm |
| Height | 1459 mm |
Vehicle is located in Estonia
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M läderratt -Högglans Shadow Line -M interiördekor belyst aluminium Hexacube matt -BMW lättmetallfälgar Y-eker 975M -Sportstolar Komfort & interiör -Rattuppvärmning -Stoluppvärmning fram -Tonade glasrutor -Takhimmel antracit Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Återvinningssystem (regenerativ bromsning) -Däcktrycksvisning Assistans & säkerhet -Stöldskyddsanläggning -Active Guard -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Parkeringsassistans -Barnstolfästen (ISOFIX) -Varningstriangel och förbandspaket -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB+ radio -Personal eSIM -Teleservices -eCall (nödsamtal) Övrigt -Hjulbultsäkring -Kallklimatsutförande Finansiering från 4 362:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."