| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 1989 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 426ALK |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1579 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 80 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1400 kg |
|---|---|
| Weight | 940 kg |
| Load capacity | 460 kg |
| Trailer with brakes | 700 kg |
| Trailer no brakes | 350 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4320 mm |
| Width | 1690 mm |
| Height | 1380 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
1989 Honda Civic (4th generation sedan) – haruldane youngtimer / tulevane klassik Müüa heas seisukorras ja hästi säilinud 1989. aasta Civic sedaan. Tegemist on Eestis harva esineva keretüübiga, mida sellises seisus liigub väga vähe. Auto paistab silma oma ajastu puhta disaini ja lihtsa, töökindla tehnika poolest. Sobib nii igapäevasõiduks kui ka hobiautoks. Seisukord: Mootor töötab hästi Käigukast sujuv ja korras Suurem hooldus tehtud ~1000 km tagasi Teine omanik Eestis Kaasa lahti võetud varumootor Leidub pindmist roostet (vanusele omane) Üldpilt korralik, kuid nokitsemist leidub
| Seller | Reio Tapner |
|---|---|
| Address | Haapsalu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."