| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2024 |
| Odometer | 49 760 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 341KJY |
| VIN | WVWZZZCJ5RD021941 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 222 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel tank | 66 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2130 kg |
|---|---|
| Weight | 1659 kg |
| Load capacity | 471 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2837 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4917 mm |
| Width | 1849 mm |
| Height | 1496 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | Veiko |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."