The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Caravan and motorhome |
| Body type | Caravan |
| Year | 2022 |
| Odometer | 28 500 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 800OOD |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2184 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Power | 103 kW |
| Top speed | 152 km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3500 kg |
|---|---|
| Weight | 3129 kg |
| Load capacity | 371 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 4035 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 7402 mm |
| Width | 2330 mm |
| Height | 2900 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | User |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."