| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2022 |
| Odometer | 66 539 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 007JCS |
| VIN | ZACPJFEW7NPR86850 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Power | 132 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | 43 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1954 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4404 mm |
| Width | 1819 mm |
| Height | 1638 mm |
Vehicle is located in Estonia
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."