| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2023 |
| Odometer | 106 530 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | SEY06P |
| VIN | WBY21CF0XPCM76052 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 3145 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4953 mm |
| Width | 1967 mm |
| Height | 1695 mm |
Vehicle is located in Estonia
Design -Sportpaket -BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 1021 -Anthracit innertak -Specifika detaljer för sportpaket Komfort & interiör -Rattvärme -Komfortåtkomst (nyckellös öppning/start) -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Klimatkomfortvindruta -Tonade rutor -Bagagenät -Varningstriangel & första hjälpen-kit Exteriör & belysning -BMW Laserlight -Helljusassistent -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Professionell laddkabel (Mode 3) -Flexible Fast Charger (Mode 2) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd -BMW IconicSounds Electric -AGM-batteri 60 Ah Assistans & säkerhet -Driving Assistant Professional -Active Guard Plus -Active Guard -Parking Assistant Professional -eCall nödsamtal -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskydd Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -BMW Natural Interaction (röststyrning) -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Trådlös mobilladdning -Harman Kardon surroundsystem -DAB+ radio -Teleservices Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."