| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2024 |
| Odometer | 47 749 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 051RFF |
| VIN | VSSZZZKL1PR062827 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 139 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1980 kg |
|---|---|
| Weight | 1526 kg |
| Load capacity | 454 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2679 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4657 mm |
| Width | 1799 mm |
| Height | 1437 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Toodud 1 kuu vanusena Lätist - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesindus - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 43 673 kilomeetrit - Talverehvid kaasa LAMELL - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Digitaalne näidikutepaneel Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."