
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2024 |
| Odometer | 19 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 773SHG |
| VIN | WAUZZZF22RN047411 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 210 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2535 kg |
|---|---|
| Weight | 2150 kg |
| Load capacity | 385 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2931 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4975 mm |
| Width | 1908 mm |
| Height | 1413 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2028; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 06.2029 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Olematu läbisõiduga garantiiline Audi A7, millel on väga hea lisavarustus. Kehtiv tehasegarantii kuni 06.2029 / 150 000km. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."