| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2018 |
| Odometer | 186 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 980LJV |
| VIN | WBAJC91060G944744 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Power | 195 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 128 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.6 l/100km |
| • Extra urban | 4.4 l/100km |
| • Average | 4.9 l/100km |
| Gross weight | 2345 kg |
|---|---|
| Weight | 1715 kg |
| Load capacity | 630 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4936 mm |
| Width | 1868 mm |
| Height | 1479 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa heas korras BMW 530 Luxury Line. Lisavarustus: * Head-Up Display * Istmesoojendused ees ja taga * Roolisoojendus * Ventileeritavad esiistmed * Adaptive Cruise Control * Adaptive LED tuled * Elektriline kärukonks * Kvaliteetne subwoofer koos võimendi ja eraldi reguleerimisega Auto toodud Eestisse läbisõiduga 160 000 km ning hooldatud ainult United Motors BMW esinduses. Eestis olen teine omanik. Kaasa tulevad suht uued Continental rehvid. All on preagu vähem kui pool hooaega sõitnud Pirelli rehvid. Auto on korrapäraselt hooldatud ja valmis uuele omanikule sõidurõõmu pakkuma. Küsimuste korral võtke julgelt ühendust! 55977755
| Seller | filipp djatsuk |
|---|---|
| Address | Peetri |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."