| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2007 |
| Odometer | 385 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Gray |
| Color specification | Sparkling-graphit |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 999KAV |
| VIN | WBAVC51090KJ95378 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 145 kW |
| Top speed | 235 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.6 l/100km |
| • Extra urban | 5.1 l/100km |
| • Average | 6.4 l/100km |
| Gross weight | 2045 kg |
|---|---|
| Weight | 1600 kg |
| Load capacity | 445 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4520 mm |
| Width | 1817 mm |
| Height | 1421 mm |
From country Latvia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa heas seisukorras 3ne BMW. Tehniliselt väga korralikus seisukorras, töökindla M57 mootoriga ning manuaal käigukastiga. Mootor ja käigukast korrapäraselt hooldatud ning viimase hoolduse ajal saanud ka kõik uued filtrid. Autol on all korralikud lamellrehvid. Kere on heas seisus, leidub kraapse ja täkkeid ning vähesel määral pindmist roostet (pagasiluuk). Lisaks on ka selle aja jooksul tehtud rohkelt töid millest on ka arved huvilisele olemas ning hiljuti tehti ka kogu salongile keemiline puhastus ning põhjalik väline pesu ja puhastus. Auto on igapäevases kasutuses seega läbisõit muutub. Näha saab Tartus ja Võrus. Numbrimärk ei tule kaasa ja registreerimistasu osas saab auto kõrval kokkulepele jõuda.
| Seller | Hendrik Kavant |
|---|---|
| Address | Võru |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."