
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2024 |
| Odometer | 30 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 777KVB |
| VIN | WP1ZZZ9Y4RDA86640 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 441 kW |
| Top speed | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2935 kg |
|---|---|
| Weight | 2629 kg |
| Load capacity | 306 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2895 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4930 mm |
| Width | 1995 mm |
| Height | 1652 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2028; Ostetud riigist: Eesti; Garantii; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."