| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2010 |
| Odometer | 232 439 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 982BPC |
| VIN | WDD2122891A238748 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 170 kW |
| Top speed | 235 km/h |
| CO2 | 203 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 80 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.5 l/100km |
| • Extra urban | 6.5 l/100km |
| • Average | 7.7 l/100km |
| Gross weight | 2565 kg |
|---|---|
| Weight | 1990 kg |
| Load capacity | 575 kg |
| Trailer with brakes | 2100 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2874 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4899 mm |
| Width | 1854 mm |
| Height | 1499 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Auto on hooldatud ainult ametlikes esindustes kuni ~200tuh läbisõiduni. Kõik arved on paberkandjal olemas ning hooldused on tehtud õigeaegselt. Auto oli firma kasutuses läbisõidul 100tuh - 130tuh ning kõik sõidud on sõidupäevikus olemas. Minu käes on auto sõitnud ~30000 km ning on heas tehnilises korras ja on saanud värske ülevaatuse. Autokerel esineb üksikuid kriime ning autoga tulevad kaasa ka naastrehvid. Suuremad tehtud tööd: Käigukasti ja diffrite õlivahetus (https://www.hobenool.eu/) Mootoririhmade ja rullikute vahetus (https://autotech.ee/) Uus esiklaas (https://carglass.ee/) Piduritorud vahetatud (https://www.aalux.ee/) Tehtud kvaliteetne auto tagaosa toonimine 15% (https://toonime.ee/) Miinused Kõrgetel kiirustel on kuulda õrnalt heli tagumisest differentsiaalist, sõitmist ei sega Blind spot assist inoperative Juhipoolne peegel keerab väljaklappimisel üle NB! Hind sisaldab registreerimistasu
| Seller | Lauri |
|---|---|
| Address | Haapsalu |
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."