The vehicle has a valid warranty (01.07.2027)
The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2019 |
| Odometer | 111 200 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | - |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 695DLC |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Power | 153 kW |
| Top speed | 233 km/h |
| Acceleration | 4.4 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2305 kg |
|---|---|
| Weight | 1931 kg |
| Load capacity | 374 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2875 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4694 mm |
| Width | 1850 mm |
| Height | 1443 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
- Äsja saabunud Saksamaalt. - Aku ja mootorite garantii 07.2027a / 192000km. - Tegu väga korraliku autoga nii seest, kui väljast. - Tehniliselt väga heas korras. - Tesla Model 3 DUAL MOTOR Long Range. - Registriandmetes märgitud võimsus 153 kW, kuid tegelik tehaseline võimsus on Long Range mudelile vastavalt suurem (~340kw). - Lisavarustus ja tehniline info: - Premium helisüsteem - Premium Connectivity (Tasuta internet) - Full Self-Driving arvuti (HW3) - Intel Atom infotainment-protsessor - Salongi soojendus: resistiivne - Esi- ja tagaistmete soojendus - HomeLink garaažiukse avaja - Modemi tugi: 2G / 3G / 4G - Äpist juhitav salongi ja aku eelsoojendus - Live-kaamerad ja sõiduki jälgimine äpi kaudu - Äpi kaudu ligipääs praktiliselt kogu lisavarustusele - Madalpingeaku: pliiaku 79Kwh - Esimene mootor: induktsioon - Tagumine mootor: püsimagnet - Uued Pirelli Winter Sottozero 3 lamellrehvid - Huviline helistab - 58125322.
| Seller | Keijo Kruuda |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."