| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2006 |
| Odometer | 133 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Blue |
| Color specification | perfomance blue |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 150FST |
| VIN | WF0DXXGAJD6U51341 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1999 cm³ |
|---|---|
| Placement | Front |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 208 km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 50 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.4 l/100km |
| • Extra urban | 5.7 l/100km |
| • Average | 7.4 l/100km |
| Gross weight | 1590 kg |
|---|---|
| Weight | 1165 kg |
| Load capacity | 425 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2468 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 4038 mm |
| Width | 1685 mm |
| Height | 1468 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Eestist ostetud auto, hooldusraamat , kaks võtit, üks keskluku juhtimisega, teine ilma. Olnud viimastel aastatel kasutusel hobiautona, kõik hooldatud ja töötab. Põhja all leidub pindmist roostet ja kindlasti on midagi veel paremaks teha. Müün , kuna talvised hoiuvõimalused tasulised ja muid hobisõidukeid veel. Kõnedele ja sõnumitele "pakun hinda" ei reageeri. Soodushind kehtib ainult registreerimismaksu tasumisel. Huvilistele annan meelsasti lisainfot. Aastamaks 2026 aasta eest on minu kulu.
| Seller | Jüri Kangilaski |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."