The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 1992 |
| Odometer | 369 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Purple |
| Color specification | PIgem tumelilla, tumehall |
| Reg no | 691AVM |
| VIN | WDB2010241F928361 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 90 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 55 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.5 l/100km |
| • Extra urban | 6.9 l/100km |
| • Average | 7.7 l/100km |
| Gross weight | 1680 kg |
|---|---|
| Weight | 1200 kg |
| Load capacity | 480 kg |
| Trailer with brakes | 1500 kg |
| Trailer no brakes | 625 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4448 mm |
| Width | 1690 mm |
| Height | 1375 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
registreerimistasu makstud! (450 eurot) 2.0 bensiin 90kw, manuaal 1992, läbisõit 369000 Head: Kere tehtud - Karbid vahetatud, tiivad vahetatud, pagasiluuk vahetatud. Tagasillale tehtud rebuild - kõik asjad vahetatud, tagasild ilusat musta värvi alt vaadates + pandud originaal Sachs tagavedrud Mootoris enamik osasid vahetatud, õlivahetus samuti regulaarselt tehtud. 800km tagasi uus õli + õlifilter. 2000km tagasi uus klapikambrikaane tihend. Väljalase alt tehtud, piduri- ning kütusevoolikud alt vahetatud Elektriline katuseluuk Olemas ka kärukonks Kaasa saab teised valuveljed talverehviga Vead: Nagu pildilt näha, koorb lakki kahelt ukselt ning plastikust karbikatetelt. Kapotilt leiab täkkeid Tagasillas mingi puks läbi, teeb kolksu Juhiiste on natuke katki Asub Tartus
| Seller | kasperk |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."