| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2003 |
| Odometer | 180 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 696MDN |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 114 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | 215 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2030 kg |
|---|---|
| Weight | 1581 kg |
| Load capacity | 449 kg |
| Trailer with brakes | 1500 kg |
| Trailer no brakes | 500 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4750 mm |
| Width | 1760 mm |
| Height | 1470 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Eesti Sõiduk ostetud esimese omaniku poolt Eestist Veho esindusest 2003. aastal. Müüja on sõiduki teine omanik alates 2007. aastast kuni tänaseni, sõiduk ostetud Elke Autost. Sõidukil on tehnoülevaatus tehtud 10/2025 (ülevaatuse lõpp 11/2026). Sõidukil on vahetatud: 1) 09/2021 esiklaas 2) 03/2023 aku 3) 06/2023 vahetatud ametlikus esinduses 176 000 km peal mootoriõli, õhufilter, salongifilter. 4) 10/2025 vahetatud tagumine tala ja asendatud mõlemapoolsed küljekarbid Sõidukil on järgmised puudused: - vasakpoolset tagumist akent pole võimalik juhi uksel asuvatest lülititest sulgeda, muud lülitid toimivad. - pagasikatte (ruloo) kinnitus ühelt poolt murdunud, rulood on võimalik kinnitada. - iluvead (mõned värvikahjustuseta mõlgid, rattakoobaste juures mõned roosteplekid, kapotil mõned värvikulumised, ostjal soovi korral võimalik kaasa saada parandusspray) - kiirusehoidik on olemas ja töökorras kuid ühendamata Auto on sõitnud vähe arvestades vanust. Ostja saab soovi korral kaasa Hankooki talvised naastrehvid. NB! Registreerimistasu ei sisaldu müügihinnasja selle tasub ostja. Automaksu tasub müüja 2026. aasta jooksul kahes osas. Asukoht Tallinna kesklinn.
| Seller | 696MDN |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."