
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2024 |
| Odometer | 45 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 116PLS |
| VIN | WBA11EV01R9U21884 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 210 kW |
| Top speed | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2950 kg |
|---|---|
| Weight | 2390 kg |
| Load capacity | 560 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4935 mm |
| Width | 2004 mm |
| Height | 1765 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2028; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Auto on ostetud Eestist uuena ning olnud ühe omaniku kasutuses. - Kehtib garantii ja tasuta hooldused Inchcape Motorsis kuni (27.02.2029 või läbisõidu piiranguni): - Repair Inclusive 5 aastat või 200 000 km - Service Inclusive 5 aastat või 100 000 km FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."