
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2024 |
| Odometer | 85 600 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 367LVL |
| VIN | WBA11EV0509U58505 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 210 kW |
| Top speed | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2950 kg |
|---|---|
| Weight | 2440 kg |
| Load capacity | 510 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4935 mm |
| Width | 2004 mm |
| Height | 1765 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55eur. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."