
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2023 |
| Odometer | 5 900 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 199VJJ |
| VIN | SBM22GCB8PW003042 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 456 kW |
| Top speed | 326 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1796 kg |
|---|---|
| Weight | 1638 kg |
| Load capacity | 158 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2675 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 4683 mm |
| Width | 1925 mm |
| Height | 1213 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Äsja teostatud Riia Mclareni esinduses värske hooldus. Sõiduk on uueväärses seisukorras. Kiirendus 0-100km/h 3,2sek. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."