| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2026 |
| Odometer | 2 800 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 050TOP |
| VIN | VSSZZZKP5S1047578 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Power | 150 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 7.5 l/100km |
| Gross weight | 2280 kg |
|---|---|
| Weight | 1818 kg |
| Load capacity | 462 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2676 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4519 mm |
| Width | 1869 mm |
| Height | 1586 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Sõiduk asub Topauto Tartus! Väikese läbisõiduga demoauto - Nelikvedu - Matrix LED esituled - Isekohanduv kiirushoidik - Apple Car Play, Android auto 050TOP nr ei kaasne tehinguga! Tehasegarantii 5 aastat või 100 000 km alates esmasest registreerimisest! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."