The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2020 |
| Odometer | 57 700 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 265FRV |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 140 kW |
| Top speed | 230 km/h |
| CO2 | 151 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.2 l/100km |
| • Extra urban | 4.2 l/100km |
| • Average | 4.6 l/100km |
| Gross weight | 2065 kg |
|---|---|
| Weight | 1691 kg |
| Load capacity | 374 kg |
| Trailer with brakes | 1500 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4319 mm |
| Width | 1799 mm |
| Height | 1434 mm |
From country Lithuania
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Avariivaba, hea varustusega auto. Nelikvedu; Comfort access; Distantsihoidja/reahoidja; Reavahetuse hoiatus; Mäludega M-sport elektriistmed; Head-Up display; Panoraamkatus; Harman/Kardon helisüsteem; Digitaalne display; Parkimiskaamera (iseparkiv); 2 võtit + BMW digital key; Roolisoojendus; Adaptiivsed kurvituled; High Beam assist; Eemaldatav veokonks; Automaatselt tumenevad peeglid; Isofix; Apple carplay/Android auto; Läbisõit 57000km (hooldatud 10-15t km tagant) Suur hooldus tehtud 5.05.2026 Registreerimistasu 731€ hinnas Auto seisukord uus Olemas Carvertical väljavõte ja Eurostauto(ametlik Bmw hooldus) tehniline kontrollvideo.
| Seller | 320d |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."