| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2020 |
| Odometer | 139 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 522RDT |
| VIN | VSSZZZ5FZLR068114 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Placement | Front |
| Power | 96 kW |
| Top speed | 206 km/h |
| CO2 | 115 g/km |
| Fuel | CNG |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1810 kg |
|---|---|
| Weight | 1370 kg |
| Load capacity | 440 kg |
| Trailer with brakes | 1400 kg |
| Trailer no brakes | 650 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2618 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4282 mm |
| Width | 1816 mm |
| Height | 1459 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Ökonoomne, kütkestav ning värskendavalt lihtne - see on Sinu uus Seat Leon! See auto on igati positiivses mõttes kaasaegne, aga veel ühena viimastest kaasahaaravalt juhile suunatud, sest sinu kasutada on kõik lisad, luksused ja turvassüsteemid, mida ühelt tänapäevaselt masinalt ootad ilma lõputult tüütute "sõiduabideta". Kirsiks tordil on üha haruldasemaks jääv kuuekäiguline manuaalkast (mille otsas paikneb hiljuti paigaldatud uus sidurikomplekt), mis pakub nii täit kontrolli auto käitumise üle kui ka lihtsalt rohkem sõidurõõmu. Tänu CNG kütusele naeratab nii rahakott kui ka loodus, sest maanteel kulgedes on kütusekulu kõigest ca 3kg/100km kohta ja heitgaasid tunduvalt puhtamad kui fossiilkütust kasutaval autol. Jooksvad kulud hoolduse ning varuosade pealt aitab madalal hoida fakt, et töökindlat tehnikat jagatakse teiste levinud VAG grupi kaaslastega, aga tänu Hispaania verele naeratad selle auto roolis alati soojemalt kui Saksa või Tšehhi sõbrad. Võta julgelt ühendust, küsi lisa ning õige pea saadki juba ise oma uue Seatiga päikeseloojangusse sõita. Auto asub Tapal, aga kokkuleppel saab näha ka Pärnus. Sel nädalal on auto Pärnus.
| Seller | Rainer |
|---|---|
| Address | Pärnu |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."