| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2025 |
| Odometer | 22 450 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | VSSZZZKP1S1035895 Check |
| Capacity | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2180 kg |
|---|---|
| Weight | 1638 kg |
| Load capacity | 617 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 15.04.2028a.
| Seller | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Address | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | mobileautokeskus.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."