| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2016 |
| Odometer | 322 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 572TNT |
| VIN | WBA8J91030K726987 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 120 kW |
| Top speed | 222 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 4.8 l/100km |
| • Extra urban | 3.5 l/100km |
| • Average | 4.0 l/100km |
| Gross weight | 2060 kg |
|---|---|
| Weight | 1585 kg |
| Load capacity | 475 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 745 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4633 mm |
| Width | 1811 mm |
| Height | 1416 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Ökonoomne ja töökindel uuema põlvkonna B47 mootor (viimane seeria ilma tehase AdBlue süsteemita) koos läbi aegade kõige hinnatuima ZF-8HP II-generatsiooni käigukastiga. Äsja enne müüki tehtud täielik defekteerimine ja vahetatud kõik mis vaja. Kõik hooldused on dokumenteeritud ja arved koos BMW esinduse hooldusajaloo väljavõttega on olemas. Paigaldatud Autoterm FLOW 5D 5kW eelsoojendi koos telefonirakenduse distantsjuhtimisega - istu talvel sooja autosse ning säästa mootorit ja kütust. Olemas on teisaldatav kärukonks. Ustesse paigaldatud täiendav müraisolatsioon. Reaalne kütusekulu R19 veljega 4,2 maanteel ja 5,6 linnas. Õli vahetatud viimase 50 000 km jooksul iga ~8000 km tagant (kasutatud Motul 8100 X-CLEAN EFE 5W30 + X-1R õlilisandit) Suuremad tööd, mis tehtud: 294 140 km - käigukasti dünaamiline õlivahetus, differentsiaali õlivahetus, vahetatud KKK ja pihustiseibid 315 229 km - summutisukk + DPF tihend ja klamber 319 203 km - uus aku (Exide AGM) 321 500 km - vahetatud termostaat, jahutusvedelik, differentsiaali simmerid + õli 321 814 km - uus OEM Garrett turbo + kõik vajalikud tihendid ja torud, lisaks õli ja filtrid Soovi korral võimalik kaasa osta R19 veljed koos ~6000 km sõitnud lamellrehvidega (vaata viimast pilti).
| Seller | Imre |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."