| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 1988 |
| Odometer | 125 546 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Reg no | 30ZGP |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 5733 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Power | 179 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1719 kg |
|---|---|
| Weight | 1524 kg |
| Load capacity | 195 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 4534 mm |
| Width | 1796 mm |
| Height | 1201 mm |
From country United States
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa klassikaline chevrolet corvette c4 targa versioon ehk katus käib nelja poldiga küljest. Tegemist on 4nda põlvkonna corvette’ga , mida iseloomustab ajastule omane disain, madal ning sportlik sõidutunnetus. Auto on üldiselt heas seisukorras, arvestades tema vanust. Mootor töötab ühtlaselt ja käike vahetab ilusti. Auto on käinud american beautys hooldustes. Värskelt on vahetatud käigukasti, mootori ja pidurivedelik. Nagu vanale autole ikka kohane, siis pisiasju millega nokitseda ikka leidub aga ei midagi kriitilist. Auto on lastud värvida teist tooni ja värvikvaliteet on väga hea. Olen avatud kõnedele ja lisaküsimustele. Müügipõhjus c6 corvette otsingul. Reg tasu makstud.
| Seller | Kenert |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."