| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2024 |
| Odometer | 56 293 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 731KTX |
| VIN | TMAH881A3RJ010986 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 53 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2220 kg |
|---|---|
| Weight | 1798 kg |
| Load capacity | 422 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2660 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4355 mm |
| Width | 1825 mm |
| Height | 1575 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 08.2025 läbisõidul 30 036 kilomeetrit - 64 kWh aku - Comfort varustus - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Soojendusega rool - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - UUED SUVEREHVID ALL Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."