The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 1997 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | - |
| Color | Silver |
| Color specification | - |
| Reg no | 900THS |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Power | 125 kW |
| Top speed | 224 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1805 kg |
|---|---|
| Weight | 1420 kg |
| Load capacity | 385 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 670 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4526 mm |
| Width | 1698 mm |
| Height | 1393 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa e36 323i 125kw, millel on tehtud manu swap. REG TASU ON MAKSTUD Uv 11.2026 Autod kasutatud sihtotstarbeliselt! Jäärajal ideaalne masin, kuid ei jää hätta ka asfaldil! Kemppi differ! Et tänavaplidis välimust parandada võiks ideaalis esimesed uksed vahetada(Poolas 380eur koos transaga sama värvi uksed olemas) . Tagumised juba vahetasin. Tehtud asjadest loetelu all Tagasild: Sillatala ja käänad puhastatud värvitud Koik uued polupuksid Käändmikusse ülesse ja alla uued silikonpuksid. Uus käsipiduri süsteem Taastatud pidurid Uued piduriplekid Uued rattalaagrid Uued käsipiduritrossid Esisild: Imperium garage uued lock kit adapterid Uued õõtsad Õõtsadel uued ekstsentrik puksid Uued rattalaagrid Uued piduriplekid Taastatud pidurid Roolikardaanile uus polu Uued sisemised ja välimised rooliotsad Mootori- ja kastipadjad strongflex Sisustus: E46 sport alcantara istmed Uus Odesa onc shortshifter Peidetud ja eemaldatav reverse hüdro käsipidur Alcantara sportrool (orig rool kaasa) Pioneer makk Sigaretisuutaja asukoht muudetud. Väliselt: All on suur põhjakaitse, mis saab alguse stangest ja loppeb kasti juures ning külgede peal on kujus. Küljekarbid vahetatud. Põhi ning amordi kannud korralikud. HINNAS POLE MÕTET RÄÄKIDA KUNA SEE ON KIVIST! Igapäevases sõidus ta ei ole. Jalus ta ei ole ning ootab uut hooaega. Nii, et müügiga kiiret pole ja mingeid hinna pakkumisi ei oota.
| Seller | Timmu |
|---|---|
| Address | Rakvere |
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."