| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2019 |
| Odometer | 160 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | WBA5X7109LFH84933 Check |
| Capacity | 1998 cm³ |
|---|---|
| Placement | Front |
| Power | 215 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | - |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4709 mm |
| Width | 1827 mm |
| Height | 1444 mm |
From country Sweden
Vehicle is located in Estonia
Registered in Finland
Müüa hästi hoitud ja väga heas sõidukorras auto. Auto sõidab igapäevaselt ning on tehniliselt korralik. Mootor töötab ilusti, käigukast vahetab sujuvalt ja veermik vaikne. Salong puhas ning kere üldmulje viisakas. Kaasa tulevad talverehvid velgedel. Hinna sees Eesti registreerimine. Auto asub Tallinnas ning on koheselt saadaval. Huvi korral kirjuta või helista ja küsi lisainfot.
| Seller | Kaspar E. |
|---|---|
| Address | tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."