
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2018 |
| Odometer | 132 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 621KGR |
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA90568 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 404 kW |
| Top speed | 286 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 16.2 l/100km |
| • Extra urban | 9.3 l/100km |
| • Average | 11.7 l/100km |
| Gross weight | 2935 kg |
|---|---|
| Weight | 2250 kg |
| Load capacity | 685 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2895 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4926 mm |
| Width | 1983 mm |
| Height | 1702 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026; Toodud riigist: Luksemburg; Garantii kehtib kuni 04/2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väga heas korras ja täieliku hooldusajalooga Porsche, millele kehtib Porsche Approved garantii kuni 04.2027 koos pikendamise võimalusega. Autol on täielik Porsche esinduse hooldusajalugu, viimane hooldus teostatud 02.2026. Sõiduk on nii tehniliselt kui ka visuaalselt väga heas seisukorras. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."