| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2006 |
| Odometer | 389 264 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 543NVM |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Power | 170 kW |
| Top speed | 248 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.0 l/100km |
| • Extra urban | 5.9 l/100km |
| • Average | 7.4 l/100km |
| Gross weight | 2070 kg |
|---|---|
| Weight | 1625 kg |
| Load capacity | 445 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4520 mm |
| Width | 1817 mm |
| Height | 1421 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Olude sunnil panen müüki eelmainitud auto. Minu käes on auto kolmas aasta ning selle aja jooksul on tema eest hoolikalt hoolt kantud. Talviti seisis auto garaažis. Hind sisaldab reg tasu. Tehtud tööd: Tagasilla puksid vahetatud polüuretaan pukside vastu Ees kõik kaikad vahetatud Suur rihmaratas + rihmad + veepump Piduri kettad/klotsid vahetatud, ees brembo vent kettad Õli vahetatud iga 8-10k tagant Diffri õli vahetatud Auto ei ole kahjuks enam uus ning vanusest tingitud on iluvead. Tagaluuk eelnevalt kellegi poolt vahetatud fl luugi vastu, numbritulede juures esineb roostet. Katuseluuk töötab igas asendis, aga kuna luugi riie otsustas koostööd lõpetada olena kasutanud vaid tuulutuse asendis (ennast otseselt see ei häiri, sellepärast pole ka tegelenud). Eelnevalt on mootorile ja kastile tehtud chip. Pandud android makk ja vängem helisüsteem. Kaasa annan üv jaoks orig summuti. Vastan meeleldi asjakohastele küsimustele. Palun hinnapakkumisi ning vahetust mitte pakkuda.
| Seller | Vova |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."