
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2022 |
| Odometer | 32 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 393KXF |
| VIN | W1K2062541F054269 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.0 l |
|---|---|
| Power | 150 kW |
| Top speed | 240 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2655 kg |
|---|---|
| Weight | 2193 kg |
| Load capacity | 462 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2865 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4793 mm |
| Width | 1900 mm |
| Height | 1491 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Korralik ja vähe sõitnud C-klassi Mercedes-Benz. Autole lisatud C63 välisdetailid. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."